Львів подав заявку на проведення Євробачення

Сьогодні, 8 липня, Львів офіційно подав заявку до НТКУ на проведення Євробачення-2017. Яке місто прийматиме пісенний конкурс – стане відомо уже 1 серпня.

evrovidenie-2016-dzhamala-proshla-v-final_rect_5654662c59072c90ebddadefb8965549
8 Липня 2016 13:22Новини

Львів пропонує дві локації для проведення пісенного конкурсу. Перша – це «Арена Львів», де треба тільки переробити накриття, як це колись зробили у Копенгагені, повідомляє Zaxid.net.

Друге місце – недобудований комплекс, який передбачали на Євробаскет.

Львів може запропонувати велику екскурсійну програму й атракції, бо саме в той час відбувається День міста. Також там достатня кількість готелів і хостелів.

Якщо право провести конкурс отримає Львів, то це означатиме промоцію серед європейських туристів.

Гроші на проведення самого пісенного конкурсу мали б дати організатори, повідомили в мерії Львова.

«Бюджет наповнюється за рахунок внесків країн, прав трансляції і рекламних контрактів. Тобто самим бюджетом оперує НТКУ і Європейська мовна спілка, бо є дуже багато технічних спеціалізацій, як освітлення, звук. Я думаю, що питання бюджету будуть обговорювати на наступних стадіях. Ми зараз подали лише свою візію», – пояснив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Організатори Євробачення остаточно вирішать, яке місто прийматиме конкурс, 1 серпня. А сьогодні, 8 липня, завершується перший етап відбору господаря міжнародного пісенного конкурсу. Загалом шість обласних центрів – Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків і Херсон – боротимуться за право приймати в себе пісенний конкурс «Євробачення-2017».

Нагадаємо, представниця України виконавиця кримськотатарського походження Джамала (Сусанна Джамаладінова) з піснею «1944» перемогла на 61-му Міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», фінал якого відбувся 14 травня в столиці Швеції Стокгольмі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.