Луценко запевнив, що Україна не лишиться без люстрації

ВР внесе правки і ще раз прийме цей закон, переконаний Генпрокурор.

Íîâîíàçíà÷åííûé ãåíåðàëüíûé ïðîêóðîð Óêðàèíû Þðèé Ëóöåíêî âî âðåìÿ ñâîåé ïåðâîé ïðåññ-êîíôåðåíöèè â äîëæíîñòè ãåíïðîêóðîðà â Êèåâå, 30 ìàÿ 2016 ã. Ôîòî Êîñàðåâ Àëåêñàíäð / ÓÍÈÀÍ
11 Червня 2016 15:27Новини

Генеральний прокурор України, колишній голова фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко переконаний, що в разі скасування Конституційним судом закону про люстрацію, Верховна Рада внесе передбачені Венеціанською комісією правки і ще раз прийме цей закон. Про це він сказав сьогодні на брифінгу в Києві, повідомляє кореспондент ТСН.

«Моя позиція полягає в тому, що скасування люстрації є спробою скасування наслідків Революції (Переваги). Я глибоко переконаний, що це один з найефективніших способів очищення через цивілізовані процедури замість можливих ексцесів постреволюційного характеру», – заявив Луценко. Він також сказав, що розуміє недосконалість закону і пропонує не бити на сполох, а своєчасно вносити правки. «Я особисто не допускаю скасування люстрації взагалі. У разі, якщо Конституційний суд по тій або іншій причині прийме рішення про його скасування, переконаний, що парламент, в першу чергу, фракція, яку я донедавна очолював (я можу це сказати, тому що знаю їх політичну позицію), внесе передбачені Венеціанською комісією правки і ще раз прийме цей закон. Я думаю, що це правильна відповідь на запити суспільства і запити європейських колег», – резюмував колишній глава фракції БПП. Як повідомлялося, 9 червня народний депутат від «Самопомочі» Єгор Соболєв в Facebook написав, що Конституційний Суд України планує скасувати люстрації чиновників, які працювали на керівних посадах за часів екс-президента Віктора Януковича.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.