Луценко: Справу Єфремова буде слухати суд на Луганщині

Генпрокурор Юрій Луценко прогнозує, що справа проти екс-регіонала Олександра Єфремова буде розглядатися в одному з судів Луганської області.

Луценко: Справу Єфремова буде слухати суд на Луганщині
28 Грудня 2016 16:17Новини

Про це він повідомив на брифінгу в Краматорську, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, екс-лідер фракції Партії регіонів зараз ознайомлюється з матеріалами закінченого досудового розслідування, в якому він підозрюється в організації сепаратистського руху в Луганській області.

«Думаю, найближчим часом він завершить ознайомлення… Після цього буде ухвалено рішення про місце проведення судового процесу. З великою часткою ймовірності можу сказати, що це буде Луганська область. Думаю, це буде і політично, і юридично правильно – за місцем скоєння злочину і саме там, де ідеологи сепаратизму відкрили двері війні», – заявив генпрокурор.

Як відомо, 12 грудня Генпрокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні проти Єфремова. Йому висунули п’ять підозр.

Печерський районний суд Києва дав екс-регіоналу на ознайомлення з матеріалами справи термін до 30 грудня.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.