Луценко розповів, коли підпише підозру Онищенку

За словами генпрокурора, підозру доопрацювали у САП.

Луценко розповів, коли підпише підозру Онищенку
24 Липня 2016 20:27Новини

Генеральний прокурор Юрій Луценко пообіцяв підписати підозру на Олександра Онищенка наступного тижня. Про це він сказав в ефірі одного із телеканалів, написала й Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, повідомляє Український тиждень.

«Підозру маю підписувати я, бо потім несу відповідальність у судовому процесі за те, що підпишу. У підозрі був ряд неточностей у формулюваннях. Документ повернув до САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура – ред.), щоб доопрацювали. Наскільки я знаю, 2 дні тому доопрацьована підозра зайшла в прокуратуру, зараз наші експерти її вивчають і як тільки поставлять візи всі наші процесуалісти – я, безумовно, цю підозру підпишу. Я думаю, це буде на наступному тижні», – сказав Луценко.

Як відомо, Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили організаторів схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 мільярдів гривень. Встановлено причетність до організації даної схеми народного депутата Олександра Онищенка. У рамках справи заарештували 12 фігурантів.

5 липня парламент проголосував за зняття недоторканності з Онищенка, а також надав згоду на його затримання та арешт як одного з організаторів корупційної схеми.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.