Локомотиви для «Укрзалізниці» мають намір виготовляти французи

Виробництво локомотивів буде частково локалізовано.

Локомотиви для «Укрзалізниці» мають намір виготовляти французи
22 Квітня 2018 16:43Новини

Французька компанія Alstom планує запустити частково локалізоване виробництво локомотивів для «Укрзалізниці». Про заявила прес-служба Кабінету міністрів.

«Французька компанія Alstom – третій у світі виробник енергетичного обладнання та залізничного транспорту – має намір запустити виробництво локомотивів для «Укрзалізниці», – йдеться у повідомленні.

Причому, значна частина виробництва буде зосереджена саме в Україні, уточнили в Кабміні і додали, що в компанії розглядають можливість відкриття представництва в Києві та створення технологічного хабу для виготовлення запчастин, що забезпечуватиме виробничі потужності компанії, додається у повідомленні.

Раніше керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов провів переговори щодо спільного із Siemens AG виробництва тягового рухомого складу для підприємства.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.