Літаки ДСНС України проведуть повітряну розвідку гірських територій в Ізраїлі

Літаки Державної служби з надзвичайних ситуацій України проведуь повітряну розвідку та патрулювання гірських територій в Ізраїлі.

Літаки ДСНС України проведуть повітряну розвідку гірських територій в Ізраїлі
28 Листопада 2016 8:50Новини

Про це УНН повідомили у прес-службі ДСНС України.

«Станом на 13:00 27 листопада льотним екіпажем ДСНС прийнято участь у засіданні оперативного штабу із залученням представників Республіки Ізраїль, під час якого визначені завдання та напрямки виконання завдань за призначенням. О 14:30 літаки ДСНС розпочнуть повітряну розвідку та патрулювання гірських територій», — сказано у повідомленні.

У ДСНС зазначили, що літаки продовжують гасіння лісових пожеж в Ізраїлі.

Нагадаємо, два літаки ДСНС АН-32П приземлилися в Республіці Ізраїль о 21:50 25 листопада для допомоги у ліквідації пожеж. 26 листопада вони здійснили перший виліт для гасіння пожеж.

Як повідомлялось, протягом 26 листопада українські літаки скинули 32 тонни води для гасіння пожеж у гірських районах поблизу ізраїльського міста Хайфа.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.