Лікарі розповіли про стан здоров’я Афанасьєва та Солошенка

Звільнених політв'язнів з літака одразу відвезли в лікарню.

4F6AF820-114D-4723-ABDB-B5F47339DA77_w987_r1_s
16 Червня 2016 16:45Новини

Стан Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка, які були засуджені в Росії та повернулися додому, середнього ступеня тяжкості. Про це повідомив завідувач відділення «Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами Олександр Науменко, передає Український тиждень з посиланням на прес-службу ДУС.

«Зараз проводиться повна діагностика пацієнтів. За результатами обстеження буде сформовано план лікування Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка. Психологічну реабілітацію вже розпочато», ­– зазначив він.

Нагадаємо, 14 червня засуджених у РФ українських політв’язнів Геннадія Афанасьєва і Юрія Солошенка обміняли на організаторів так званої “Бессарабії” Олену Гліщинську і Віталія Діденка. З літака їх відвезли до лікарні «Науково-практичного центру профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами, оскільки в Солошенка онкологічне захворювання, а в Афанасьєва – зараження крові.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.