lifecell не виключає придбання інших операторів – СЕО

Мобільний оператор lifecell, що належить групі Turkcell, не виключає придбання в майбутньому інших українських операторів і фіксованого, і мобільного зв'язку.

lifecell не виключає придбання інших операторів - СЕО
16 Серпня 2017 12:14Новини

Про це повідомив головний виконавчий директор оператора Ісмет Язиджи під час зустрічі з журналістами в Києві у вівторок, відповідаючи на запитання про можливість продажу компанії. Про це пише Інтерфакс.

«Ми прийшли сюди купувати, а не продавати. Ми віримо в майбутнє українського ринку. Саме тому група Turkcell планує подальші інвестиції в нього, тому що у нас є дуже позитивні сподівання на майбутнє», – сказав він.

Говорячи про своє основне завдання на посаді СЕО lifecell І.Язиджи зазначив, що ним є трансформація компанії в цифрового оператора, перехід до повної діджиталізації її сервісів.

«Саме цим я займався частково в Білорусі та на Кіпрі», – додав він.

Як повідомлялося, у квітні стало відомо, що І.Язиджи стане новим СЕО оператора замість Бурака Ерсоя. Раніше він був гендиректором Turkcell на Північному Кіпрі, головою BeST – дочірньої компанії Turkcell у Білорусі.

lifecell є третім за величиною оператором мобільного зв’язку в Україні. Мережа оператора lifecell покриває територію, на якій проживає 99% населення України. Станом на кінець другого кварталу 2017 року активна абонентська база lifecell становить 8,4 млн користувачів.

Турецький постачальник конвергентних телекомунікацій і технологічних послуг Turkcell у 2015 році сконцентрував 100% оператора «Астеліт”, пізніше перейменованого на lifecell.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.