Лещенко та Найєм провалять проект «нової партії», – Чорновіл

Політичний експерт Тарас Чорновіл вважає позитивним процес створення нових політичних сил в Україні, але сумнівається в їх можливості стати учасниками серйозних політичних процесів.

entry1008295083_239047521
12 Липня 2016 13:11Новини

Триває процес формування нової політичної сили на базі партії «Демократичний альянс», до якої щойно приєдналися нардепи з фракції Блок Петра Порошенка Мустафа Найєм,Сергій Лещенко та Світлана Заліщук, повідомляє ZIK.

При цьому, поки що вони залишаються у фракції БПП та не поспішають складати депутатські мандати.

Політичний експерт Тарас Чорновіл в ефірі радіостанції Голос Столиці висловив думку, що внутрішні протистояння та особисті власні амбіції лідерів можуть завадити партії ДемАльянс стати потужним гравцем на політичній арені.

«Це та ситуація, коли дуже багато невідомих даних і дуже багато скандальних даних. Як на мене, я їм дуже бажаю успіху. Я дуже хочу, щоб в них щось вдалось. Вони хороші, дуже позитивні і дуже правильні. Але в мене щось дуже мало на це надій», – сказав він.

Ще однією проблемою Чорновіл вважає незрозумілу ідеологічну приналежність партії, адже заяви та вимоги, які вони декларують, суперечать одна одній.

Він висловив сумнів стосовно можливості участі партії в наступних чергових парламентських виборах.

«Якщо вони пересваряться і будуть в стадії конфлікту на наступні вибори, вони їх пролетять і невідомо, чи вони доживуть до наступних», – констатував співрозмовник радіостанції ГС.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.