Китайці вирішили збирати електромобілі в Білорусі

Китайський автовиробник Zotye Holding Group у травні 2018 року почне виробництво двох марок електромобілів у Білорусі на заводі Юнісон у Мінській області - Zotye Z500 EV і E200.

Китайці вирішили збирати електромобілі в Білорусі
14 Лютого 2018 18:32Новини

Про це повідомили в прес-службі компанії, пише НВ.

Електромобіль Zotye Z500 EV буде седаном D-класу. Це переобладнаний бензиновий автомобіль Zotye Z560.

Відзначається, що на станції швидкої зарядки електромобіль можна буде “заправити” за 45 хвилин. Зарядка від домашньої розетки займе 8 годин. Ймовірно, ціна Zotye Z500 EV складе $22 тис.

Друга модель, Zotye E200, буде коштувати дешевше – приблизно $17 тис.


Zotye Holding Group – приватний китайський автовиробник, заснований у 2003 році. Холдинг об’єднує потужності з виробництва двигунів, трансмісій, штампувального виробництва і безпосередньо заводи по збору автомобілів.

Холдинг має 5 виробничих баз автомобілів і більше 10 дочірніх компаній. Крім того, до складу Zotye Holding Group входять 6 центрів наукових досліджень і розвитку в Китаї, Кореї та Італії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.