Кубів поговорив з Ганом про продовження санкцій проти Росії

Перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів та єврокомісар Йоханнес Ган під час зустрічі обговорили продовження санкцій проти Російської Федерації.

Кубів поговорив з Ганом про продовження санкцій проти Росії
2 Березня 2017 8:45Новини

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку, пише Еспресо.

«Сьогодні як ніколи важливо, щоб ЄС продовжував демонструвати єдність і солідарність у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України. Санкції ЄС залишаються одним з найбільш ефективних механізмів стримування російської агресії. Ми розраховуємо на подальшу підтримку ЄС, включаючи надання додаткових торговельних преференцій для України», – наголосив Кубів.

У свою чергу Йоханнес Ган запевнив, що ЄС повністю підтримує Україну та привітав амбітні реформи, які проводить уряд в соціальній, економічній і торговій сфері.

«В ЄС ми бачимо як Україна рішуче працює для зміцнення економіки України в діючих складних умовах. Розуміємо і підтримуємо Вас так реформи повинні нарешті позитивно позначитися на житті громадян, збільшити їх доходи, поліпшити соціальну складову. Наша основна задача – допомогти стабілізувати ситуацію в Україні. А те, як ви впоралися з питанням 1700000 внутрішніх переселенців досі служить нам в ЄС в якості прикладу рішучості і мужності Україні в подоланні труднощів, викликаних ситуацією на Сході», – зазначив єврокомісар Ган.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.