Криза в Польщі: прихильники влади також вийшли на вулицю

Прихильники польської влади провели під президентським палацом мітинг під назвою «На захист демократії», в якому взяли участь близько двох тисяч осіб.

Криза в Польщі: прихильники влади також вийшли на вулицю
19 Грудня 2016 8:29Новини

Лідери правлячої партії «Право і Справедливість» (PiS) на мітингу наголосили, що влада не дозволить себе спровокувати і не поступиться під несправедливим тиском опозиції, інформує власний кореспондент Укрінформу в Польщі.

«Про це говорять наші лідери: не дозволимо себе спровокувати. Основною зброєю опозиції є нагнітання настроїв, заклики до емоційного конфлікту, до ненависті. Те, що трапилося у парламенті, є нагнітанням негативних емоцій, аби знищити польську демократію, а ми цього не дозволимо»,- заявив віце-прем’єр-міністр, міністр культури Пьотр Глінський.

Він підкреслив, що влада не піде на поступки, оскільки має «мандат суспільства” на здійснення владних повноважень.

Віце-маршалок Сейму Йоахім Брудзінський заявив, що PiS є демократичною партією і забезпечує право опозиції на демонстрації. Утім, він додав, що влада не дозволятиме на чвари в суспільстві.

Один з лідерів опозиції часів «Cолідарності» Адам Боровський заявив, що демократично обрана влада здасть мандат лише у випадку демократичних виборів. Він наголосив, що чинну владу захищатиме також і її виборець.

Демонстранти під президентських палацом прийшли з державними прапорами і транспарантами «Захищаймо демократію від опозиції», «Poland is free and democtratic» та іншими.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.