Красногорівка перетворюється в розстріляну Авдіївку

У жительки Красногорівки Олени Кравченко – незвичайне хобі. У неї вдома ціла експозиція хвостовиків і уламків від різних типів зброї, яким терористи так званої «ДНР» обстрілюють її рідне місто. На один експонат в його колекції зараз стало більше – напередодні бойовики накрили місто з реактивних систем залпового вогню «Град».

Красногорівка перетворюється в розстріляну Авдіївку
13 Лютого 2017 8:48Новини

Уламок Олена знайшла неподалік від будинку, – повідомляє ZIK з посиланням на mariupol.tv.

«Летить нам постійно з позицій «ДНР». Від псевдореспубліки ми постійно отримуємо такі подарунки. Вчора це почалося приблизно в 14:30. Я простий чоловік, знаходилася на відкритій місцевості, не військова. Жива слава Богу залишилася. Але це, власне, ні про що не говорить, тому, що ми не знаємо, що буде сьогодні ввечері, що буде вночі»,- каже Олена Кравченко.

Місцеві, які живуть на лінії розмежування кажуть, що такого масованого обстрілу з «Градів не бачили вже давно.

«Коли дрібнокаліберне бух і впало, ще нічого. Але вчора це жах, що творилося. Полетіли гради, будинок аж трусився. А потім бух, бух, бух. І сюди прилітало. Це такий стрес»,- каже мешканка Красногорівки Наталія.

На цьому місці ще вчора були паркан і гараж. Зараз – тільки уламки і запечена земля.

А це інший бік села. Тут снаряд від «Граду» впав в двох метрах від дороги, по якій їздить міський транспорт. Позицій українських військових тут немає.

«Потрапила градина туди і одна і друга. Й продовжуючи далі – ця скраю тут. Потрапила де залізничний переїзд, розбила шлях. Потрапила в сторожку, розбила будівлю. Там все повністю зруйновано»,- зазначає місцевий житель.

Крім градов, місто обстрілювали з танків і мінометів. Чого чекати далі, жителі Красногорівки не знають. Кажуть, що постійно чують рух важкої техніки з боку окупованої Старомихайлівки.

«Чути, як вона гуляє з тієї сторони, з тієї. Вона віддаляється, то наближається. І це все чути. То затихає, то знову рухається. А потім летять трассери», – каже мешканка Красногорівки Алла.

На щастя за останню добу обійшлося без убитих і поранених серед мирного населення. Однак постраждало півтора десятка будинків.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.