Кращий безкоштовний софт для редагування відео

Були часи, коли простий користувач не міг дозволити собі займатися обробкою відеороликів. Навіть для самого елементарного відеомонтажу були потрібні дуже потужні комп’ютери, так і програмне забезпечення для цього не було доступно простим смертним. Сьогодні ситуація змінилася. Обчислювальної потужності, доступною сучасному користувачеві, з головою вистачає для роботи в редакторі відео. Але головне – існує велика кількість потужного але зовсім безкоштовного програмного забезпечення для відео обробки.

Кращий безкоштовний софт для редагування відео
22 Лютого 2017 20:08Новини

Ось кращі безкоштовні програми, які знадобляться вам, якщо ви вирішите зайнятися редагуванням відео. Підбірка здійснена порталом Навколо Нас.

Lightworks

Lightworks – легендарний професійний відеоредактор. Його можливості набагато перевершують возомжность звичайної програми для нарізки кліпів. Lightworks не гребують користуватися навіть в Голлівуді. Достовірно відомо, що програма застосовувалася при створенні оскароносної історичної драми «Король говорить!» І гангстерського трилера «Проклятий шлях».

Але, хоча Lightworks і позиціонується як професійне ПО, цей факт не повинен вас відлякувати. Інтерфейс програми досить зрозумілий, щоб з ним мон розібратися повний новачок.

VideoPad Video Editor

VideoPad Video Editor – ще один відмінний редактор відео. Програма дуже проста у використанні. Вона стане хорошим вибором, якщо вам потрібно зробити щось не дуже мудре. Звичайно, в VideoPad не так багато ефектів і можливостей, так що для професійного монтажу я рекомендую освоїти Lightworks. До переваг VideoPad можна віднести малий розмір програми і високу швидкість її роботи.

Shotcut

Shotcut – потужний багатоплатформовий відеоредактор з відкритим вихідним кодом. Його інтерфейс спочатку може здатися дещо незвичним. Це пояснюється тим, що еволюція Shotcut починалася з додатка для Linux. Проте, спробувати Shotcut варто хоча б через вражаючою колекції фільтрів, присутньої в цій програмі. У деяких випадках одне лише додавання відповідного фільтра здатне кардинально змінити на краще ролик. Якщо ж ви витратите час на поглиблене вивчення Shotcut, то навряд чи вже відмовитеся від роботи з ним.

VSDC Free Video Editor

VSDC Free Video Editor пропонує великий вибір аудіо і візуальних фільтрів. Програма позиціонується як нелінійний редактор, тобто, грубо кажучи, вона хороша в тих випадках, коли вам потрібно розмістити відео всередині відео. Само собою, при цьому ви можете додавати фрагментами різні ефекти з великої бібліотеки редактора.

Avidemux

Avidemux – ще один додаток з відкритим вихідним кодом. Воно підходить для швидкого і нескладного редагування відеофайлів. голлівудський Звичайно, блокбастер в цій програмі створити не вийде. Avidemux добре підходить для дрібних повсякденних завдань – конвертації відео, нарізки, обрізки, вставки і інших базових функцій. Незважаючи на таку простоту, навколо редактора сформувалося досить велике співтовариство користувачів. В інтернеті ви легко знайдете безліч плагінів, що суттєво розширюють базовий функціонал Avidemux.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.