КПВВ «Чонгар» на адмінмежі з Кримом заблоковано, – Слободян

Контрольні пункти в'їзду-виїзду «Каланчак» і «Чонгар» до окупованого Криму було заблоковано. Про це у Facebook повідомив помічник голови ДПСУ Олег Слободян.

КПВВ «Чонгар» на адмінмежі з Кримом заблоковано, - Слободян
9 Серпня 2016 12:55Новини

«О 10:40 окупанти без пояснення причин зупинили пропуск осіб і транспортних засобів навпроти КПВВ «Чонгар» в обидва боки. Таким чином наразі представники РФ здійснюють пропуск тих, хто їде на півострів і лише навпроти КПВВ «Чаплинка», – повідомив О. Слободян, інформує День.

Нагадаємо, 7 серпня близько 7 години ранку російська окупаційна влада із невстановлених причин призупинила здійснення пропускних операцій громадян та транспортних засобів на адмінмежі з Кримом.

Близько 11:00 7 серпня на пункті пропуску з окупованим Кримом «Чонгар» відновили рух.

Близько 14:30 того ж дня у пунктах пропуску на окупованій території АР Крим, що навпроти КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка», російська окупаційна влада відновила пропускні операції. Але тільки для тих осіб і транспортних засобів, які прямують на тимчасово окуповану територію АР Крим.

Опівночі 8 серпня російська сторона знову припинила пропуск осіб навпроти КПВВ «Каланчак» на адмінмежі з окупованим Кримом.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.