Контактна група домовилася про припинення вогню на Донбасі з 25 серпня

Перемир'я оголосили з нагоди початку нового навчального року.

Контактна група домовилася про припинення вогню на Донбасі з 25 серпня
23 Серпня 2017 20:41Новини

Тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на сході України домовилася про припинення вогню на Донбасі з 25 серпня. Про це заявив у середу представник РФ на переговорах контактної групи в Мінську Борис Гризлов, повідомляє Главком з посиланням на ТАСС.

«Контактній групі вдалося погодити режим припинення вогню у зв’язку з початком нового навчального року з 25 серпня. Ми сподіваємося, що «шкільне» перемир’я буде дотримуватися відповідально і безстроково», – сказав він за підсумками зустрічі.

Як повідомлялось, у вівторок, 22 серпня, увечері президент України провів телефонну розмову з керівниками держав «нормандського формату»: президентом Франції, федеральним канцлером Німеччини та президентом Росії.  Сторони висловили рішучу підтримку запланованого на 23 серпня ц.р. рішення Тристоронньої контактної групи оголосити режим припинення вогнюз нагоди початку навчального року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.