Конституційний суд не проголосував за скасування закону про люстрацію

Судді не проголосували за відміну законодавчого акту, що обмежує повноваження високопосадовців часів Януковича.

118662
10 Червня 2016 19:28Новини

Конституційний суд (КС) України у п’ятницю, 10 червня, зібрався на закрите засідання, на якому не проголосував за скасування основних положень закону «Про очищення влади» (люстрацію), повідомив народний депутат Єгор Соболєв з посиланням на одного з суддів КС. Таку інформацію оприлюднив Zaxid.net.

При цьому спробу скасувати ці положення суд зробив, уточнив нардеп.

«На закритому засіданні, яке через великий резонанс, пікет, наш прихід і ще мінімум одну причину було відкладено на 3,5 години, була спроба провести попереднє голосування за скасування статей закону “Про очищення влади”. Троє з 10 учасників засідання, які вважалися готовими до цього рішення, відмовилися брати участь у голосуванні. Серед них і голова КСУ Баулін, який є одним з фігурантів кримінальної справи про надання Януковичу диктаторських повноважень», – написав він у Facebook і додав, що судді на засіданні жодного рішення не ухвалили.

За інформацією Соболєва, суддя Шаптала, яка підготувала проект рішення про скасування вимоги люстрації високопосадовців часів Януковича, дала інтерв’ю Судово-юридичній газеті, де сказала, що це лише робочий варіант, а рішення може бути іншим. Також вона повідомила, що судді хочуть звернутися до Генпрокуратури, щоб та розслідувала витік інформації. Нагадаємо, що відповідний проект рішення у четвер, 9 червня, з’явився у ЗМІ.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.