Комітет виборців назвав найменш продуктивних депутатів Ради

Комітет виборців України назвав найменш продуктивних депутатів Верховної Ради.

Комітет виборців назвав найменш продуктивних депутатів Ради
4 Серпня 2017 20:50Новини

Про це КВУ повідомляє на своїй сторінці у соцмережі Facebook, пише День.

Продуктивність визначалася як співвідношення кількості поданих проектів законів до прийнятих. «70 народних депутатів досі не стали авторами жодного прийнятого закону. При цьому окремі з них зареєстрували вже кілька десятків законопроектів. Серед ТОП-5 найменш продуктивних депутатів ВР VIII скликання – Євгеній Мураєв, Наталія Королевська, Юрій Солод, Олександр Вілкул та Дмитро Шпенов», – йдеться у повідомленні.

Євгеній Мураєв (позафракційний) за 2,5 роки роботи ВР зареєстрував 121 безуспішний законопроект; Наталія Королевська – 109, Юрій Солод – 90, Олександр Вілкул – 76, Дмитро Шпенов – 76 проектів законів (всі четверо – «Опозиційний блок»).

«Частина народних депутатів реєструють по кілька законопроектів щомісяця, але жоден із них не отримує підтримки парламенту. Як правило, це законопроекти на актуальну тематику, які є складовою піар-активності депутатів. Реєструючи десятки та сотні законопроектів, політики фактично піаряться перед виборцями на своїй «активності». Однак ККД роботи таких депутатів є нульовим, а значна частина законодавчих пропозицій – неякісними, про що свідчать негативні висновки профільного комітету, Мінфіну та експертного управління ВРУ», – підкреслили в КВУ.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.