Колишню президентку Південної Кореї допитували більше 20 годин

Допит є необхідною частиною роботи прокуратури задля визначення того, чи висувати екс-президентці Південної Кореї Пак Кин Хє обвинувачення.

Колишню президентку Південної Кореї допитували більше 20 годин
23 Березня 2017 12:58Новини

Колишня президентка Південної Кореї Пак Кин Хє у середу, 22 березня, повернулася додому після допиту в прокуратурі. За даними ЗМІ, вона провела в прокуратурі більше 21 години. В ефірі південнокорейського телебачення були показані кадри того, як 65-річна Пак Кин Хє залишає будівлю прокуратури. Біля її дому екс-президентку з прапорами вітали її прихильники, пише DW з посиланням на AFP.

Допит є необхідною частиною роботи прокуратури задля визначення того, чи висувати Пак Кин Хє офіційні обвинувачення. На допиті вона відмовилася відповідати на низку запитань прокуратури.

Нагадаємо, що в грудні 2016 року парламент Південної Кореї оголосив президентці імпічмент, в країні пройшла масова кампанія з засудженням глави держави. 10 березня конституційний суд підтвердив відставку Пак Кин Хє.

Скандал навколо екс-президентки пов’язаний з її подругою Цой Сун Сіль, яка, користуючись довірою і прикриваючись ім’ям глави держави, намагалася втручатися в державні справи, вимагала кошти у великих південнокорейських компаній з метою особистого збагачення. Вона вже постала перед судом.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.