Кличко планує перетворити Гідропарк у Києві на український Діснейленд

Київська влада найближчим часом запрезентує концепцію розвитку Гідропарку, який мають намір зробити «українським Діснейлендом».

Діснейленд
23 Липня 2016 22:54Новини

Про це вчора ввечері, 22 липня, заявив в ефірі телеканалу «Київ», міський голова Віталій Кличко.

«Найближчим часом ми презентуємо концепцію розвитку Гідропарку, який стане містечком розваг, де можна відпочити з дітьми, – так званим  «українським Діснейлендом». Зараз ми спілкуємося з інвесторами, які мають великий досвід реалізації таких проектів. І наше завдання – реалізувати цей задум в найближчі роки», – передає прес-служба мера слова Віталія Кличка.

Він підкреслив, що Київ повинен стати містом, яке буде привертати увагу європейських країн, культурним і спортивним центром України. «Нам є що показати, нам є чим пишатися. І у нас є підстави говорити, що Київ – одне з кращих міст світу», – зазначив Кличко.

За словами мера, до кінця літа завершиться реконструкція київського велотреку, який вже готовий на 80%.

«Я сподіваюся, що в серпні ми будемо відкривати оновлений Київський велотрек – сучасний, з новою велошколи для дітей, оновленим покриттям, з сучасним паркінгом, освітленням. Велотрек і територія прилеглого парку будуть єдиним відкритим простором, з зонами відпочинку, кафе, де бажаючі зможуть подивитися на змагання», – розповів він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.