Кілька років лежав і їв — найважчий підліток пройшовся вулицею після схуднення

Найтовстіша дитина у світі змогла схуднути. 14-річний Міхір Джаін з Індії скинув 65 кілограмів і вперше за багато років пройшовся вулицею.

Кілька років лежав і їв — найважчий підліток пройшовся вулицею після схуднення
5 Липня 2018 16:42Новини

Міхір важив 237 кілограмів. У квітні цього року після білкової дієти він переніс операцію на шлунку. Зараз його вага становить 172 кілограми, повідомляє Daily Mail.

Міхір народився середньостатистичним хлопчиком. Однак через смажену їжу та газовані напої вже у п’ятирічному віці важив 80 кілограмів.

У п'ятирічному віці хлопчик важив 80 кілограмів
У п’ятирічному віці хлопчик важив 80 кілограмів

«Коли синові було п’ять років, він вже почав страждати ожирінням і потребував хірургічного втручання. Але був занадто молодим, тому ми почали приймати ліки. Він став млявим і відчував слабкість в ногах. З роками перестав вставати з ліжка», – розповіла мати хлопчика Пуджа Джаін, 35 років.

Жінка вважає, що ліки погіршили ситуацію.

«Роками він лише сидів і їв. Йому довелося навчатися вдома, – додала жінка. – Міхір був дуже злий, сидячи на одному місці весь час. Кожна дитина хоче провести час з друзями, а він весь час був один. Мені було важко дивитися, як інші діти грають на вулиці і ходять до школи».

Міхір важив 237 кілограмів
Міхір важив 237 кілограмів

У 2013-му разом з чоловіком 37-річним Раджашем жінка звернулася до лікаря. Міхір був настільки великим, що не міг правильно ходити. У 2017-му у хлопця діагностували діабет, він мав проблемами з диханням та високим кров’яним тиском. Після тримісячної дієти Міхір зміг схуднути до 197-ми кілограмів. Після того йому зробили операцію.

«Я був готовий зробити те, що запропонував лікар. І коли втратив вагу самостійно, це дало мені рішучість продовжувати далі. Я навіть не боявся операції, просто хотів зробити все, що потрібно для поліпшення», – сказав Міхір.

Міхір Джаін з лікарем після операції
Міхір Джаін з лікарем після операції

Зараз хлопець їсть супи та м’яку їжу, а газовані напої замінив на соки. Він, як і раніше, любить грати у відеоігри і дивитися Netflix, однак приділяє час і фізичним вправам.

До цього найважчим хлопчиком вважався індонезієць Арія Пермана. Його максимальна вага становила 230 кілограмів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.