Керрі закликає Путіна дотримуватись мінських угод

Державний секретар США Джон Керрі та президент Росії Володимир Путін провели нічну зустріч у Москві та обговорили ситуацію в Сирії та Україні. Переговори Путіна та Керрі тривали близько трьох годин.

Джон Керрі та Сергій Лавров
15 Липня 2016 15:16Новини

Джон Керрі за підсумками переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним позитивно оцінює шанси на українське врегулювання, передає Інтерфакс-Україна.

«Ми провели продуктивні переговори з президентом Путіним. Я йому вдячний за це, але нам треба зробити багато домашньої роботи, і я думаю, що є всі можливості, щоб забезпечити реальне врегулювання (ситуації в Україні – ІФ)», – сказав Дж.Керрі в п’ятницю на переговорах із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим.

Проте, за словами Дж.Керрі, між Москвою і Вашингтоном, як і раніше, залишаються деякі невирішені питання, але він висловив сподівання, що під час сьогоднішніх переговорів їх буде усунено.

Держсекретар США також повідомив, що його вчорашня розмова з В.Путіним була «надзвичайно прямою та відвертою».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.