Керівники одного з українських банків привласнили понад мільярд гривень

Національна поліція звинувачує топ-менеджмент «Платинум банку» в розтраті 1,1 млрд гривень. Кошти були витрачені при наданні кредитів підконтрольним компаніям.

225914
22 Червня 2016 17:30Новини

Як йдеться в документі, в березні Нацполіція відкрила кримінальне провадження відповідно до ч. 5 ст. 191 ККУ (привласнення або розтрата майна в особливо великих розмірах). В ході слідства було встановлено, що посадові особи вказаного банку в період з грудня 2013 по лютий 2014 року заволоділи чужим майном (грошовими коштами) та розтратили їх за допомогою надання кредитів ряду підконтрольних банку фірм з ознаками фіктивності. Нанесений банку збиток поліція оцінює в 1,1 млрд гривень.

У зв’язку з цим, слідчі попросили суд дозволити доступ до всієї інформації і документів банку, пов’язаних з видачею зазначених кредитів і кредитів рефінансування, наданих «Платинум банку» НБУ, а також опис майна, наданого Нацбанку в заставу під рефінансування.

Суд задовольнив клопотання.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.