Керівник АТО оцінив час на розмінування Донбасу в 10-20 років

Розмінування території Донецької та Луганської областей після повного припинення бойових дій може тривати від 10 до 20 років.

Керівник АТО оцінив час на розмінування Донбасу в 10-20 років
15 Квітня 2018 16:22Новини

Про це сказав керівник Антитерористичної операції Михайло Забродський на брифінгу у Краматорську, передає УНН.

«За оцінками різних експертів, навіть за умов повного припинення бойових дій і створення відповідних умов, всі операції з розмінування території Донбасу, розчищення від вибухонебезпечних предметів можуть зайняти від 10 до 20 років, навіть з широким залученням сил і засобів», – сказав він.

Керівник АТО також розповів, що Міністерство оборони України вже опрацювало програму гуманітарного розмінування території Донбасу, яка планово реалізується. Він додав, що до її виконання залучені інженерно-саперні підрозділи ЗСУ, Нацгвардії, ДСНС.

Як повідомлялось, донорські організації протягом чотирьох років виділили 26 млн дол. на проекти щодо протимінної діяльності на Донбасі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.