Катар не погодився з умовами для діалогу з арабськими країнами

Катар не погодився з умовами для діалогу щодо виходу з кризи, викладені в заяві глав МЗС чотирьох арабських країн, за підсумками зустрічі в Манамі. Про це повідомив міністр закордонних справ Катару Мухаммед бен Абдель Рахман Аль Тані.

Катар не погодився з умовами для діалогу з арабськими країнами
1 Серпня 2017 16:05Новини

Про це пише УНН з посиланням на Al Jazeera.

«Ці країни стверджують, що заходи, прийняті проти Катару, пов’язані з їх суверенітетом і національною безпекою, навпаки, вони порушують міжнародне право і права людини на свободу пересування», – зазначив міністр.

Також, на думку міністра, зустріч в Манамі показала, що арабські країни «продовжують непримиренну політику» щодо Катару, відмовляючись визнавати незаконність накладених на емірат санкцій. Він звинуватив арабських міністрів в протиріччях, вказавши, що список вимог з 13 пунктів втратив чинність із закінченням терміну ультиматуму і що Катар передав офіційну відповідь за посередництво Кувейту.

Нагадаємо, міністри закордонних справ Саудівської Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бахрейну та Єгипту оголосили в неділю про готовність до переговорів з Катаром, якщо емірат «висловить щире бажання виконати вимоги», висунуті йому раніше.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.