Канадський бізнес зголосився інвестувати в Україну

Канадські підприємці висловили бажання розвивати інвестиційні проекти в Україні.

3177f50e28fe60876767029af47cbe4f
12 Липня 2016 17:29Новини

Про це у прямому ефірі «Свободи слова» на ICTV заявив Глава Уряду Володимир Гройсман, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я щойно повернувся із зустрічі з Прем’єр-міністром Канади Трюдо. Ми зустрічалися з бізнесом, у тому числі канадським. Вони підходять і кажуть: «Володимир Борисович, ми бачимо в Україні – багато хто розмовляє українською мовою – шалений потенціал, ми можемо розвивати багато-багато інвестиційних проектів і його треба використовувати», – сказав він.

Водночас Гройсман зазначив, що ці можливості втрачаються, оскільки «у нас є «огалдєлий популізм», коли постійно критикують за що попало, коли демонструють боротьбу до самознищення”.

Також Прем’єр-міністр додав, що підписання угоди про ЗВТ з Канадою дає можливість збільшувати власне виробництво, створювати нові робочі місця та конкурувати своєю продукцією на світовому ринку.

«Сьогодні ми підписали угоду про зону вільної торгівлі з Канадою. Що це означає? Це означає, по великому рахунку, що величезний спектр металургії аграрного сектору має новий глобальний ринок надзвичайно розвинутої країни. Це дає можливість нам збільшувати виробництво в Україні, це потягне за собою розвиток нових робочих місць і конкуренцію нашої продукції», – резюмував Глава Уряду.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.