Качинський сказав, коли підготують рапорт про Смоленську катастрофу

Кінцевий рапорт про причини Смоленської катастрофи з’явиться через декілька місяців.

Качинський сказав, коли підготують рапорт про Смоленську катастрофу
11 Грудня 2017 20:22Новини

Про це в неділю під час щомісячної маніфестації у день Смоленської катастрофи під президентським палацом заявив лідер провладної партії «Право і Справедливість» (PiS) Ярослав Качинський, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Я можу сказати про те, про що я говорив віддавна, – ми дуже близько. Колись я це говорив з глибоким переконання, але не міг точно сказати, коли це буде. Сьогодні ми переконані, що це вже декілька місяців, декілька місяців до моменту, коли буде збудовано пам’ятники (екс-президенту Лєху Качинському і жертвам Смоленської катастрофи – ред.) і декілька місяців, коли ми матимемо рапорт Смоленської комісії», – заявив Качинський.

Він зазначив, що метою його політичної сили є вільна, демократична і чесна Польща.

«Ми цю мету досягнемо ще в цьому поколінні. Переможемо!», – наголосив лідер PiS.

Качинський під час маніфестації підкреслив: «вороги хочуть знищити наше життя і довести країну до важкої кризи», що призведе до деградації країни. Він підкреслив, що правляча еліта не допустить до реалізації цієї мети.

Кількасот метрів далі на Замковій площі Варшави відбувалася маніфестація ліберальних сил, які протестували проти політики партії Качинського. Вони скандували гасла «Конституція» і тримали плакати «Пам’ятаємо про жертви катастрофи», «Куди йдеш, смоленський люде?» тощо.

У Смоленській катастрофі 10 квітня 2010 року загинули 96 осіб, зокрема екс-президент Лєх Качинський та багато представників державної, військової, громадської та релігійної еліти Польщі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.