Кабмін вимагає вибачень від Москаля, який обматюкав Супрун

Поведінка голови Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, який нецензурно висловився на адресу в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, викликала шквал критики.

Кабмін вимагає вибачень від Москаля, який обматюкав Супрун
24 Лютого 2018 12:19Новини

Вибачитися за свої слова закликав Москаля зокрема прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пише Українська правда.

«Сьогодні зранку мав телефонну розмову з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. Сказав йому, що вважаю: він має знайти в собі сили публічно вибачитися перед в.о. Міністра охорони здоров’я Уляною Супрун за образливі слова на її адресу», – пише прем’єр у Facebook.

За словами Гройсмана, така поведінка неприпустима для високопосадовця і мужчини.

Раніше мережу Інтернет сколихнуло відео з засідання Закарпатської облради, на якому Москаль обурюється заявою Супрун, яка звинуватила місцеву адміністрацію в нерозмитненні 8000 доз вакцини від кору, що надійшли від Угорщини.

«Подивіться на цю Супрун. Я готую їй відповідь, що їй щеплення треба від дурості… Це що за ї**нута, я вибачаюсь», – заявив зокрема Москаль.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.