Іспанська компанія хоче перевести медзаклади Львівщини на альтернативні джерела енергії

Інвестори мають кілька проектів з енергозбереження, які планують реалізувати в області.

Clysema
3 Серпня 2016 21:34Новини

Іспанська компанія «Clysema» має намір реалізувати у бюджетних закладах на Львівщині проекти з енергозбереження, а також запровадити у них механізми енергосервісу. Про це йшлося у середу, 3 серпня, на зустрічі у Львівській обласній державній адміністрації, повідомляе Zaxid.net.

Представники іноземної компанії планують впровадити в установах області альтернативні джерела енергії. Зокрема, йдеться про Львівський обласний клінічний діагностичний центр, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи у м.Винники. Днями інвестори оглянуть заклади охорони здоров’я як потенційні об’єкти для впровадження енергоефективних заходів, передає прес-служба ОДА.

Генеральний директор іспанської компанії Девід Труеба підтвердив намір започаткувати бізнес на Львівщині, який матиме підтримку з Іспанії.

«Наша компанія займається енергетичними питаннями, зокрема моніторингом енергоефективності, запровадженням альтернативних джерел енергії, а також ІТ-технологіями та виготовленням відповідного обладнання. І ми б дуже хотіли започаткувати тут свій бізнес, зокрема, відкрити власне підприємство із залученням нових технологій та місцевих професійних кадрів, які ми у подальшому навчатимемо», ― зазначив він.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.