Ілон Маск назвав причину аварії першого ступеня Falcon Heavy

Глава компанії SpaceX Ілон Маск розказав про причину невдачі при спробі здійснення керованого спуску першого ступеня центрального сегмента надважкої ракети Falcon Heavy.

Ілон Маск назвав причину аварії першого ступеня Falcon Heavy
15 Лютого 2018 20:23Новини

На думку Маска, інженери SpaceX допустили помилку з обсягами палива для ракети, пише НВ з посиланням на Space.com.

«Була нестача рідини для запалювання двох зовнішніх двигунів. Вирішення цієї проблеми очевидно», – написав Ілон Маск, відповідаючи на запитання користувачів Twitter. Судячи з усього, під «очевидним рішенням» Маск має на увазі збільшення кількості палива.

Проте, Маск підкреслив, що в цілому пуск пройшов «настільки добре, наскільки можна було сподіватися».

Також Ілон Маск розповів про плани з будівництва третьої плавучої платформи. Майбутній корабель-платформа для посадки космічних ракет отримає назву A Shortfall of Gravitas. Вона буде служити посадковим майданчиком у Атлантичному океані для двох ракет-прискорювачів Falcon Heavy.

Наступний запуск компанії SpaceX запланований на 17 лютого. Ракета-носій Falcon 9 виведе на орбіту іспанський розвідувальний супутник Paz, як додаткове навантаження в космос вирушать апарати Microsat-2a і Microsat-2b, створені в рамках проекту Starlink. Це програма покликана забезпечити доступ в інтернет для всього світу через мережу невеликих супутників.

Нагадаємо, 6 лютого вишневий Tesla Roadster, який належав Ілону Маску, відправився на еліптичну орбіту навколо Сонця.

Як написав у своєму блозі Ілон Маск, в машині є книга Дугласа Адамса «Автостопом по галактиці», рушник і табличка з написом Do not Panic. У Tesla грала композиція Space Oddity Девіда Боуї. Маск запевняв, що це зроблено для того, щоб манекену за кермом «не було нудно».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.