Хода УПЦ МП: Шкіряк повідомив про кількість учасників

Оперативники працюють безпосередньо в натовпі, щоб отримувати інформацію зсередини ходи УПЦ Московського патріархату, заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Зорян Шкіряк
14 Липня 2016 11:44Новини

Про це передає Експрес з посиланням на УНН. З.Шкіряк зазначив, що оперативні підрозділи безпосередньо працюють всередині натовпу, щоб отримувати інформацію зсередини: «працюємо спільно зі Службою безпеки, тому якогось ажіотажу не треба нагнітати».

«Щодо кількості, за останньою інформацією, з однієї сторони йде трохи більше 1 тис. осіб, з іншої сторони — близько 200 осіб. Тобто сказати, що це шалений і масовий потік, ми не можемо. Але це не означає, що ми не повинні бути готовими до будь-яких викликів, і безперечно будемо задіювати всі ресурси, щоб не допустити жодних провокацій з боку антидержавних сил», — зазначив він.

 

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.