Хакери викрали інструкції до американських бойових дронів

Хакери викрали та виставили на продаж у даркнеті файли з секретною інформацією про американські бойові дрони MQ-9 Reaper. Вони широко використовуються армією США в закордонних військових операціях.

Хакери викрали інструкції до американських бойових дронів
14 Липня 2018 16:20Новини

Як повідомляє Recorded Future,  секретні дані були викрадені з комп’ютера капітана авіації США. В файлах міститься інформація з технічного обслуговування літальних апаратів та навчальні посібники для їхніх операторів.

Крім того, на продаж хакери виставили інструкції для військових США, які були викрадені з іншого джерела. Ці посібники містять тактичні дані для боротьби із саморобними вибуховими пристроями, інструкції до танка M1 Abrams, а також способи боротьби із танками противника. Поліцейські вийшли на контакт зі злочинцями, вдавши з себе покупців. Із розмов з одним із хакерів стало зрозуміло, що він мав доступ до американських військових мереж і часто переглядав кадри, зняті безпілотниками під час операцій.

Раніше повідомлялося, що китайські хакери викрали секретну розробку надзвукової ракети ВМФ США,  а Білий дім дозволив Пентагону наносити превентивні хакерські удари.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.