ГПУ не знайшла порушень у декларації Демчака, в якій 133 млн готівки

Депутат Верховної Ради від «БПП» Руслан Демчак заявляє, що Генпрокуратура і ДФС перевірили правдивість даних у його електронній декларації.

ГПУ не знайшла порушень у декларації Демчака, в якій 133 млн готівки
14 Січня 2017 8:48Новини

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook у п’ятницю, повідомляє Українська правда.

«Пройшов перевірку Генеральної прокуратури України та Державної фіскальної служби України на предмет сплати податків на доходи, що були зазначені в е-декларації. Надав всі декларації та платіжки по сплаті податку на доходи фізичних осіб починаючи від 2007 року», – написав він.

За його словами ці відомства підтвердили відсутність події кримінального правопорушення.

«Кримінальне провадження через відсутність події злочину – закрито», – написав він.

Водночас він опублікував довідку від ГПУ.

Як відомо, Демчак задекларував 133 млн гривень готівкових коштів, а також оренду дружиною будинку і машини Range Rover у Великобританії.

У грудні ЗМІ повідомляли, що Генеральна прокуратура почала розслідувати можливе ухилення від сплати податків 6 депутатами Верховної Ради, включно з Демчаком.

Іншими 5-ма є Нестор Шуфрич з «Опозиційного блоку», Геннадій Бобов з групи «Партія «Відродження» і позафракційні Олександр Супруненко і В’ячеслав Константиновський.

12 січня Національне антикорупційне бюро зареєструвало ще одне кримінальне провадження за фактом незаконного збагачення народним депутатом.

Загалом детективи Бюро зареєстрували 22 кримінальних провадження за результатами аналізу відомостей, наведених у е-деклараціях, які стосуються дій 21 особи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.