ГПУ арештувала корабель-ресторан у резиденції «Межигір’я»

Під арешт потрапило усе майно плавучого ресторану – а це елітні меблі, посуд та сантехніка.

ГПУ арештувала корабель-ресторан у резиденції «Межигір'я»
2 Лютого 2017 19:46Новини

Генпрокуратура арештувала корабель-ресторан у резиденції «Межигір’я». Відповідне рішення ухвалив Печерський суд Києва 27 січня, передає 5 канал.

Як відомо, плавзасіб належав приватній фірмі «Танталіт», на яку і був зареєстрований маєток президента-втікача. Під арешт потрапило усе майно плавучого ресторану – меблі, посуд, сантехніка та побутова техніка. Зокрема, у переліку арештованого  – вази, блюдця, фужери марки VERSACE, склянки Сristal de Рaris , столики виробництва італійської компанії Paollo Lucсhetto тощо.

Зазначимо, що раніше суд арештовував алкоголь і ретро-автомобілі, що залишилися у резиденції екс-президента Віктора Януковича. Провадження щодо незаконного заволодіння землею та спорудами урочища Межигір’я розслідують ще з березня 2014 року.

Нагадаємо, президента-втікача Януковича звинувачують у державній зраді, сприянні війні на Сході та окупації Криму. Судитимуть колишнього чільника країни заочно. Коли це відбудеться – дивіться за посиланням.

За даними ГПУ, злочинне угрупування Януковича відшкодувало державі сотні мільйонів гривень збитків.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.