Головний популіст дня: нардеп Крулько, якому теж зачухалося попіаритися на Авдіївці

Номінується народний депутат з «Батьківщини» Іван Крулько, який побивається, що потрібно було провести позачергове засідання Ради, на якому б не було Юлії Тимошенко.

Головний популіст дня: нардеп Крулько, якому теж зачухалося попіаритися на Авдіївці
3 Лютого 2017 12:17Новини

Номінувала його група «Антипопулісти» у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.

«Це був би дуже сильний сигнал для світу і демонстрація серйозного ставлення України до того, що відбувається на її території, а конкретно в Авдіївці», – пояснив Крулько.

За його словами, «Батьківщина» готова була прибути на позачергове засідання по Авдіївці, на якому треба було оперативно вирішити безліч гострих питань, зокрема з надання допомоги, евакуації мирного населення, питань політичного характеру.

По-перше, у «Батьківщині» ще мають подякувати, що такого засідання не було, адже їхня лідерка Юлія Тимошенко у супроводі соратників Сергія Власенка й Григорія Немирі з 29 січня знаходиться в США. І на нього б навряд чи прибула. Тож «Батьківщина» мала всі шанси зганьбитися.

По-друге, оперативно безліч гострих питань було вирішено і без парламенту та галасливих популістів. І це дуже добре. Ми бачимо, як вони зараз вішають на себе ордени і звинувачують владу. То ж можна лише уявити, як вони б патріотично перед телекамерами рвали на собі вишиванки в сесійній залі.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.