Головний люстратор повідомила кількість люстрованих осіб

В люстраційному реєстрі зараз перебуває 935 осіб, вони 10 років не можуть займати державні посади. Про це розповіла обраний директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Анастасія Задорожна.

Головний люстратор повідомила кількість люстрованих осіб
25 Квітня 2017 20:51Новини

«Кожний державний службовець має пройти процес люстрації. Тому що у законі України про очищення влади наведено перелік посад, а так само працівники державних органів і органів місцевого самоврядування», – зазначила Задорожна. Про це пише 5 канал.

За її словами, у реєстрі зараз перебуває 935 осіб.

«Процес оскарження люстрацій у судді – ця цифра надзвичайно велика, тільки ті справи про які відомо департаменту і У яких департамент з питань люстрації бере участь – це більше ніж 50 судових справ», – додала директор люстраційного департаменту.

Вона зазначила, що реєстр веде Міністерство юстиції, вносять відомості співробітники департаменту з питань люстрації на основі тих відомостей, які надіслані різними державними органами і органами місцевого самоврядування.

«Реєстр в електронному вигляді і він відкритий. Будь-яка особа може зайти на сайт і переглянути відомості щодо тієї чи іншої особи. Виборні посади не піддаються люстрації оскільки це воля народу обрати того чи іншого кандидата», – додала вона.

Нагадаємо, у Міністерстві юстиції України повідомили про про результати конкурсного відбору на керівні посади в департаменті з питань люстрації. Переможцем конкурсу на посаду директора департаменту стала Анастасія Задорожна.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.