Голова Львівської ОДА прокоментував ситуацію із Саакашвілі на кордоні

Те, що відбулось учора у Львівській області, у першу чергу ми повинні оцінювати з точки зору інтересів української держави, а не політиків.

2f3a04cbf59d5aa86a53c88ed7a5f7e1__1440x
11 Вересня 2017 12:57Новини

Про це під час апаратної наради заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, пише видання kulemet.com.

«Хочу розпочати із подій, які мали місце вчора на Львівщині… Я думаю, що буде дуже багато дискусій на цю тему. І багатьох людей будуть плутати у думках. Але усе дуже просто – хто правий, а хто не правий. У цих дискусіях ми загубимо багато людей. Наголошую ще раз: все надзвичайно просто – треба стати на позиції України і української держави, а не політиків», – сказав голова Львівської ОДА.

Він також додав, що не є слідчим чи прокурором, але усім і так зрозуміло, що те, що відбулось – це порушення державного кордону. Кожен мешканець Львівщини розуміє, що відбулось порушення кордону, при чому не східного, а західного», – сказав Синютка.

Він додав, що безперечно буде проведено службове розслідування.

«Я подивився відео, яке знято у середині, на території пункту пропуску… Було зривання пагонів, вдарили прикордонника кулаком, що той ледве встояв на ногах… Безумовно, була вказівка не допустити крові і забезпечити безпеку людей. Але також ми повинні розуміти, що це не просто одинокий захід, а захід на кордоні із Європейським Союзом», – сказав Синютка.

Він також додав, що «все це виглядає дуже і дуже непривабливо». Крім того, голова ОДА наголосив і на позиції Угорщини, яка є членом ЄС.

«Участь у цих подіях брали люди за гроші. Їм платити від 2 тисяч гривень і менше. Розцінки ми знаємо, це усе зрозуміло… Але правда і те, що багато людей, мешканців Львівщини, приїхали на кордон не за гроші. Приїхали з своєю, залежно вже якою метою. Так, були провокатори, але було багато людей, які приїхали від себе особисто», – сказав Синютка.

Він також додав, що ці події «безперечно вигідні Росії». «Це вигідно Росії. Це 100%. Свідомо чи ні це робили політики? Я думаю, що тут вони діляться на два типи. Вони є тут у нас, п’ята колона, яка працює, щоб дестабілізувати ситуацію, а потім загарбати і окупувати державу. Те, що вигідно Москві – зрозуміло, тут є люди, які усвідомлено працюють на Москву, це однозначно», – сказав голова Львівської ОДА.

Він наголосив на тому, що людям варто просто говорити правду.

«Я вже зранку говорив це на селекторній з керівниками районів і повторюю це зараз: ми повинні йти до людей і говорити з ними. Нічого, крім правди, кращого нема. Ми повинні стати на захист позиції України, а не політиків», – сказав Синютка.

Голова Львівської ОДА наголосив, що будь-який злочин має бути покараний.

«Я вчора почув фразу, що є закон бариг, а не України. Це неправда, у нас є Закон України і будь-який злочин має бути покараний», – наголосив Синютка.

Він також відзначив, що єдиний позитив, який можна винести із ситуації на кордоні – те, що не відбулось пролиття крові. «Усе решта негативи, у тій чи іншій мірі», – додав Синютка.

Голова Львівської ОДА також наголосив на стійкій позиції громадськості Львівщини, яка є дуже виваженою і ніколи не поведеться на те, щоб робити будь-які провокації на Львівщині. Саме тому вже традиційно у області для проведення різного роду провокацій завозять людей з інших областей України.

Джерело: zik

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.