Голодні бунти змусили Венесуелу йти на діалог з США

За словами президента Ніколаса Мадуро, Венесуела готова вперше за шість років відправити свого посла до Вашингтона.

NereX9R79nY
15 Червня 2016 16:30Новини

У Венесуелі через нестачу продовольства у вівторок знову відбулися погроми та протести, повідомляє Deutsche Welle. «

«Ми хочемо їсти» – так, за даними опозиції, скандували демонстранти у містах Каракас та Кумана. Під час сутичок у Кумані, за твердженням представниці опозиції Мілагрос Пас, одна людина загинула – вже четверта жертва цього місяця.

У латиноамериканській країні почалась глибока економічна рецесія внаслідок падіння цін на нафту та невдалої економічної політики уряду.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро, виступаючи у вівторок, 14 червня, заявив про готовність Вашингтона і Каракаса відновити діалог на рівні послів. Раніше міністр закордонних справ Венесуели Дельсі Родрігес і держсекретар США Джон Керрі обговорили можливість початку нового етапу політичних відносин між двома країнами.

За словами американського політика, Вашингтон планує якомога швидше направити в Каракас для переговорів заступника держсекретаря США з політичних питань Тома Шенона, який раніше працював дипломатом у цьому регіоні. За словами Керрі, нова мета – «вийти за рамки старої риторики» між двома країнами.

Нагадаємо, у травні президент країни ввів надзвичайний стан, який передбачає надання надзвичайних повноважень уряду, можливість обходити законодавчі органи, втручатися в економічні питання та контролювати громадський порядок за допомогою армії. У парламенті, де правляча більшість – це опозиція, закликали вжити звичайних заходів, які передбачають закони.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.