Глава МЗС Німеччини оголосив про зміну курсу у відносинах з Туреччиною

У зв'язку з арештами німецьких журналістів і правозахисників міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель оголосив про зміну зовнішньополітичного курсу щодо Туреччини.

Глава МЗС Німеччини оголосив про зміну курсу у відносинах з Туреччиною
21 Липня 2017 12:10Новини

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Deutsche Welle.

Це рішення прийнято після узгодження з канцлером Ангелою Меркель і главою Соціал-демократичної партії Мартіном Шульцем,заявив Габріель.

За словами міністра, будуть переглянуті умови, на який Німеччина надає Туреччини інвестиційні кредити і економічну допомогу, наприклад, в якості державних гарантій під кредити. Крім того, слід переглянути надання допомоги Євросоюзу в рамках підготовки Туреччини до вступу в ЄС, сказав Габріель.

Крім цього МЗС Німеччини посилює свої рекомендації про безпеку для громадян ФРН, які бажають відвідати Туреччину.

Відносини з Туреччиною «неможливо розвивати як раніше», заявив Габріель. За його словами, на кожне нове загострення з боку Анкари уряд Німеччини намагався реагувати спокійно, сподіваючись, що турецька влада почнедіяти розумно. І кожен раз в Берліні були «розчаровані».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.