«Гібридна війна» може бути прелюдією серйозної атаки РФ, – НАТО

У НАТО включають сценарій «гібридної війни» до військових навчань.

«Гібридна війна» може бути прелюдією серйозної атаки РФ, – НАТО
12 Травня 2017 22:14Новини

Про це йдеться в повідомленні Міноборони України за підсумками міжнародної конференції в Національному університеті оборони, пише 24 канал.

«Ми розробили стратегію в боротьбі з гібридною загрозою. Наші аналітики часто включають сценарій гібридної війни в навчання: політичні і військові. Важливим елементом протидії є ефективні стратегічні комунікації. Варто пам’ятати, що гібридна війна – це випробування нашої здатності і намірів чинити опір і захищатися. Це може бути прелюдією більш серйозної атаки», – зазначила директор Центру документації та інформації НАТО в Україні Барбора Миронкова.

Повідомляється, що головною метою конференції було розглянути проблеми інформаційної політики держави в умовах гібридної війни і створити єдину систему забезпечення інформаційної безпеки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.