Генсек ОБСЄ Томас Гремінгер відвідав Україну: подробиці

Генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі Томас Гремінгер прибув до України. Він вже встиг відвідати Краматорськ та зустрітися із заступником міністра закордонних справ України Василем Боднарем.

Генсек ОБСЄ Томас Гремінгер відвідав Україну: подробиці
27 Липня 2018 20:37Новини

Про це сам Гремінгер написав на своїй сторінці у Twitter, повідомляє 24 канал.

«Прилетів до Краматорська, щоб побачити в роботі Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ. Гордий мати таку професійну та віддану команду. Їхня робота має вирішальне значення для запобігання нової та небезпечної ескалації кризи в Україні», – написав він.

Окрім цього, генеральний секретар ОБСЄ повідомив, що мав «теплу та дружню зустріч» із заступником очільника МЗС України Василем Боднарем, під час якої подякував українському уряду за підтримку роботи місії.

Додамо, що в рамках свого візиту Гремінгер має провести прес-брифінг у п’ятницю, 27 липня, у Краматорську Донецької області.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.