Генпрокуратура не розкриває деталей розслідувань розкрадань на «Стіні»

Слідчі Генпрокуратури не розголошують деталі слідства щодо розтрати державних коштів, виділених на так званий проект «Стіна».

Генпрокуратура не розкриває деталей розслідувань розкрадань на «Стіні»
22 Серпня 2017 20:39Новини

Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на запит «Української правди», яка попросила надати інформацію про виявленні зловживання і про вже проведені процесуальні дії, зокрема про допити чинних та колишніх представників Кабміну. В ГПУ лише повідомили таке: «Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України». Про це пише ПЛ.


Жодної іншої інформації у відомстві не надали, посилаючись на ч. 1 ст. 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації». В ГПУ заявили, що така інформація розцінюється як конфіденційна і таємна: «Відтак, надання більш детальної інформації з питань наведених у запиті не є можливим, оскільки вона становить таємницю досудового розслідування».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.