Генконсульство Росії у Львові не відчинило своєї брами для виборців

У день виборів до Держдуми Росії брама перед Генеральним консульством РФ у Львові наглухо зачинена. Перед нею несуть вахту охоронці, які відмовились сказати, чи прийшов на роботу керівник дипустанови.

Генконсульство Росії у Львові не відчинило своєї брами для виборців
18 Вересня 2016 13:01Новини

Про це повідомляє ZIK з посиланням на Укрінформ.

«Я не можу нічого сказати про присутність Генконсула, оскільки в установі сьогодні вихідний день», – сказав охоронець.

За час, який кореспондент простояла під консульством, сюди не завітав жоден виборець. Прийнявши мене за громадянку Росії, яка прийшла проголосувати за думців, підбігли журналісти одного з телеканалів, проте дізнавшись, що натрапили на колегу, були явно розчаровані.

Нарешті, після тривалого очікування, з вахтової будки показується працівник консульства. На питання, чи відкрита виборча дільниця, він цікавиться моїм громадянством, а почувши відповідь, що я громадянка України, не промовивши й слова, відвертається і відходить.

На десяту годину ранку і пізніше біля консульства не було пікетувальників, не виявила інтересу до виборчої дільниці РФ у Львові і переважна більшість представників ЗМІ.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.