ФСБ заявила про затримання у Криму екс-військового РФ через шпигунство на користь України

Проти затриманого відкрили кримінальну справу за статтею «держзрада».

ФСБ заявила про затримання у Криму екс-військового РФ через шпигунство на користь України
24 Листопада 2016 11:09Новини

Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявила про затримання в Севастополі колишнього військовослужбовця штабу Чорноморського флоту, який, як стверджує спецслужба, за завданням розвідки Міноборони України збирав секретні відомості про діяльність флоту. Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на прес-центр ФСБ, пише Український тиждень.

Згідно з текстом, колишній російський військовий, капітан другого рангу запасу Лєонід Пархомєнко був затриманий в Севастополі 22 листопада. «Він, виконуючи завдання Головного управління розвідки Міністерства оборони України, збирав і передавав іноспецслужбі відомості про діяльність Чорноморського флоту, що становлять державну таємницю», – заявили в ФСБ.

У зв’язку із затриманням Пархоменка було порушено кримінальну справу за статтею 275 КК РФ «державна зрада».

Нагадаємо, у ФСБ Росії заявили про затримання 9 листопада на території окупованого Криму в Севастополі «учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України».

Згодом стало відомо, що Ленінський районний суд Севастополя на закритому засіданні обрав запобіжний захід у вигляді арешту трьом затриманим «українським диверсантам».

10 листопада з’явилося відео затримання українців.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.