ФСБ катувала Афанасьєва, приєднуючи електричні дроти до статевих органів

Українець Геннадій Афанасьєв розповів про жорстокі катування російським ФСБ.

maxresdefault
17 Червня 2016 15:10Новини

Про подробиці свого перебування у полоні він зазначив у інтерв’ю виданню Українська правда, повідомляє Еспресо..

Спочатку, за словами хлопця, його били та погрожували страшними речами, зокрема тим, що змусять його власноруч копати собі могилу. У місці тимчасового утримання він перебував 10 днів, а не три, як це зазвичай буває. При цьому йому не давали їсти й спати.

Протягом перших п’яти днів на полоненого вдягали пакет та душили його. Пізніше почалися серйозні катування.

“Вдягали протигаз на голову зі шлангом, відкручували нижній клапан і бризкали туди балончиком – починалося блювотиння, ти починав захлинатися в цьому, бо ти в масці. Продовжилося тим, що під’єднували електричні дроти до статевих органів – і били струмом. Якщо удушення ще можна було витримати, це вже був інший біль. Так змушували ставити підписи на документах”, – наголосив Афанасьєв.

За його словами, страшніше за все було почути погрози у бік його матері, через що він й погодився на підписання деяких документів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.