Французські депутати відвідають окупований Крим

Делегація з 12 представників французького парламенту відвідає Крим 28 липня - 1 серпня.

1411148771_qw
6 Липня 2016 15:55Новини

Про це заявив агентству Sputnik депутат національних зборів Франції і голова делегації Тьєррі Маріані, передає Європейська правда.

«Зазвичай я тримаю свої обіцянки, і ось тому ми повертаємося в Крим. З 28 липня по 1 серпня ми плануємо відвідати три міста Кримського півострова: Сімферополь, Севастополь і Ялту. День Військово-морського флоту Росії ми проведемо в Севастополі», – сказав Маріані.

Як повідомлялося, у Держдумі РФ анонсували візит делегації французьких депутатів до окупованого Криму найближчим часом.

В МЗС Франції назвали намір французьких парламентарів відвідати окупований Крим «протизаконною ініціативою», яка не має «нічого спільного з позицією МЗС Франції, Євросоюзу та усього міжнародного співтовариства».

Нагадаємо, група французьких депутатів на чолі з Тьєррі Маріані у другій половині липня минулого року здійснила візит до анексованого Криму. Поїздка викликала несхвальну реакцію і в МЗС Франції, і в МЗС України.

Варто зауважити, що більшу частину французької делегації склали депутати від партії екс-президента Франції Ніколя Саркозі «Республіканці».

СБУ заборонила в’їзд в Україну всім  французьким депутатам, що їздили до Криму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.