Федеральна земля Баварія відкрила представництво в Україні

Державний міністр Республіки Баварія Беате Мерк відкрила Представництво федеральної землі Баварія в Україні.

Федеральна земля Баварія відкрила представництво в Україні
6 Березня 2018 8:34Новини

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, урочиста церемонія відбулась у Києві за участю віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна і міського голови Києва Віталія Кличка.

«Ще не минуло й року, коли прем’єр-міністр уряду Баварії Хорст Зеєхофер разом з Президентом України прийняли відповідне рішення. Я дуже тішуся, що така добра ідея була реалізована протягом такого короткого часу… Відкриття представництва є дуже важливим для нас, оскільки успіх України є дуже важливим для всіх у Європі. Ми хочемо подати сигнал іншим, що вважаємо Україну державою шансу і стрімкого розвитку», – сказала Мерк.

Вона нагадала, що одним з меседжів недавньої Мюнхенської безпекової конференції було те, що ми живемо в непевний час, тому наразі великого значення набувають діалог і співпраця, що грунтуються на довірі.

За словами Мерк, діалог і економічний обмін є спільним шляхом у майбутнє, а для такої співпраці важливе верховенство права, створення добрих передумов і стабільність.

«Нашою присутністю в Києві ми хочемо засвідчити, що ми є надійними партнерами для громадян України, що в Баварії співпереживають за те, щоб вам вдалося зробити вашу країну стабільною, процвітаючою і стати прикладом зростання і успіху в 21 столітті. Ми хочемо підтримувати процес реформ в Україні у міру наших можливостей. Люди у цій чудовій країні однозначно заслуговують на це»,  – наголосила державний міністр Республіки Баварія.

Віце-прем’єр-міністр Степан Кубів у свою чергу відзначив, що завдяки українсько-німецькій співпраці за останні роки в Україні було створено понад 15 тис. робочих місць у сферах агробізнесу, інфраструктурі, автомобілебудуванні, IT-технологій тощо.

«Це те, що створює додаткову вартість на українському ринку. Формування спільних проектів на рівні міста Києва, інших обласних міст будуть тими практичними кроками, які ми робитимемо разом у майбутньому», – сказав Кубів.

Як відзначив міністр закордонних справ Павло Клімкін, Баварія є єдиною федеральною землею, з якою Україна від початку незалежності має міжурядову робочу комісію.

Він висловив сподівання, що завдяки відкриттю представництва більше баварського бізнесу прийде в Україну.

«Німецьким бізнесом загалом створено більше 40 тис. робочих місць, але в масштабах України цього замало. Зараз дуже багато відомих баварських компаній серйозно вивчають  можливість прийти в Україну, і це представництво їм у цьому допоможе», – переконаний  Клімкін.

Він також наголосив на важливості співпраці між Україною і Баварією на рівні міст і регіонів і як приклади успішного партнерства навів Харків і Нюрнберг, Київ і Мюнхен, Закарпаття і Верхньої  Франконії.

«Сенс сьогоднішньої презентації – не тільки розвиток бізнесу, а й розвиток партнерства. Тому я хотів би, щоб завдяки цьому представництву кожне баварське місто  і кожний регіон отримали партнера у нас», – акцентував Клімкін.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.