Facebook запускає функцію пошуку найближчої точки Wi-Fi

Функція «Знайти Wi-Fi» допоможе побачити на карті/списком ті найближчим компанії та організації, які вказали на своїх сторінках наявність у них доступного Wi-Fi.

Facebook запускає функцію пошуку найближчої точки Wi-Fi
1 Липня 2017 20:32Новини

Найбільша соціальна мережа Facebook приступає до глобального запуску функції пошуку найближчої точки Wi-Fi в додатках для iPhone і Android. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає УНІАН. «У минулому опція «Знайти Wi-Fi» вже працювала в декількох країнах і виявилася особливо корисною в тих місцях, де погано працює інтернет через мобільний зв’язок», – нагадує компанія.

Функція «Знайти Wi-Fi» допоможе побачити на карті/списком ті найближчим компанії та організації, які вказали на своїх сторінках наявність у них доступного Wi-Fi. Для того, щоб знайти точки Wi-Fi, необхідно відкрити в додатку Facebook вкладку «Додатково» і потім натиснути на «Знайти Wi-Fi/ Find Wi-Fi».

Як повідомлялось, у країнах Євросоюзу з’явиться безкоштовний Wi-Fi в громадських місцях.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.