Facebook закрив близько 30 тисяч акаунтів із неправдивими новинами про вибори у Франції

Компанія також планує створити рекламні проспекти із корисними порадами стосовно того, як розпізнати недостовірні сайти.

Facebook закрив близько 30 тисяч акаунтів із неправдивими новинами про вибори у Франції
16 Квітня 2017 20:53Новини

Facebook закрив близько 30 000 акаунтів, що поширювали фейкові новини напередодні президентських виборів у Франції. Про це повідомляє Український тиждень з посиланням на The Huffington Post.

Компанія також планує створити рекламні проспекти із корисними порадами стосовно того, як розпізнати недостовірні сайти.

У Facebook заявляють про те, що приймають «рішучі заходи» проти акаунтів, при можливості закриваючи їх.

«Хоча ці останні поліпшення не приведуть до видалення кожного підробленого акаунту, ми прагнемо постійно покращувати нашу ефективність», — написав технічний менеджер Facebook Шабнем Шайк.

Нагадаємо, в лютому Facebook заявив про боротьбу з фейковими новинами перед президентськими виборами у Франції.

Зазначимо, що схожу ініціативу Facebook запустив у січні у Німеччині. У серпні 2016 року компанії Google, Facebook і Twitter заявили, що працюють над спільним проектом, метою якого є боротьба з пропагандою екстремізму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.