Естонцю загрожує 15 років тюрми за участь в полку «ЛНР», – ГПУ

Генпрокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо громадянина Естонії, який брав участь у терористичній організації «ЛНР».

Естонцю загрожує 15 років тюрми за участь в полку ЛНР, - ГПУ
9 Листопада 2016 7:59Новини

Про це повідомляє Генеральна прокуратура України, пише Еспресо.

Генпрокуратурою України передано до суду обвинувальний акт стосовно виданого Естонською Республікою громадянина цієї країни, який обвинувачується за в участі у 2014-2015 роках за грошову винагороду у діяльності терористичної організації «ЛНР» у складі її незаконного збройного формування, так званого “окремого Луганського комендантського полку”. (ч. 1 ст. 263, ч. 1 ст. 258-3 КК України).

У ході розслідування, яке здійснювали слідчі СБУ, зібрано докази збройного опору обвинуваченим силам Антитерористичної операції під час боїв за Луганськом, триманні у заручниках військовослужбовців цих сил, носінні та зберіганні вогнепальної зброї.

Також встановлено факт відзначення його керівниками терористичної організації «ЛНР» так званим почесним знаком «Битва за Луганск».

Обвинувачений перебуває під вартою та йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.